RefectoCil BrowLamination

Kolejny kosmetyk opisany w rankingu to stosunkowo często polecany zestaw do laminacji brwi RefectoCil. Marka jest znana wielu salonom urody. Zestaw RefectoCil jest przeznaczony do profesjonalnej laminacji brwi, ale wiele kobiet twierdzi, że można go stosować w domu.

W praktycznej tubie zamknięto potrzebne preparaty i akcesoria, które będą konieczne do zabiegu laminacji. Nie zapomniano nawet o takich gadżetach, jak miseczka kosmetyczna oraz specjalne płatki pod oczy, które chronią skórę, lecz przydają się bardziej w przypadku laminacji rzęs, nie brwi.

Zestaw do laminacji brwi RefectoCil Brow Lamination Kit zawiera ponadto po 2 buteleczki Refill Lash & Brow Perm, a także 2 pędzelki ze szczoteczką. Producent zapewnia, że efekty laminacji utrzymują się do półtora miesiąca.

Jak stosować RefectoCil Brow Lamination Kit?

Domowa laminacja brwi z zestawem RefectoCil nie powinna być problemem i choć zestaw jest przeznaczony dla profesjonalistów, zabieg wykonasz samodzielnie w następujący sposób:

  1. Oczyść brwi, a na uczesane włoski nanieś Lash & Brow Perm, po czym odczekaj 6 minut. Usuń go suchym wacikiem.
  2. Następnie nanieś na brwi Neutralizer. Odczekaj 4 minuty, po czym usuń kosmetyk wilgotnym wacikiem. 3. Zastosuj sól fizjologiczną RefectoCil, by usunąć z brwi resztki preparatów do laminacji (nie jest dołączona do zestawu).

Zestaw do laminacji brwi RefectoCil

ZALETY

  • Dopracowany zestaw do laminacji brwi.
  • Wysokiej jakości, dobry w działaniu.
  • Zawiera prawie wszystkie niezbędne akcesoria do domowej laminacji.
  • Efekt utrzymuje się przez kilka tygodni.

WADY

  • Bardzo wysoka cena.
  • Brak soli fizjologicznej zalecanej przez producenta.

Gdzie kupić zestaw do laminacji RefectoCil:

Online, na marketplace, w drogeriach, salonach kosmetycznych i u lokalnych dystrybutorów.