Thuya zestaw do liftingu brwi

Ten zestaw do laminacji brwi jest opisywany jako lifting brwi ze względu na efekty, jakie daje ten zabieg. Nawet jeśli chcesz wykonać go samodzielnie i interesuje Cię laminacja brwi w domu, możesz spodziewać się doskonałych efektów. Zestaw do domowej laminacji brwi Thuya jest przeznaczony nie tylko do stylizacji, ale też do farbowania brwi. Wybierz go, jeśli oprócz efektu optycznego liftingu brwi interesuje Cię także dodanie im koloru.
Thuya zawiera najpotrzebniejsze produkty do laminacji nawet mocno niesfornych brwi. W pudełeczku znajdziesz 12 saszetek żelu permanentnego, 12 saszetek neutralizatora, pre – smoothing brow – czyli specjalny preparat przygotowujący i zabezpieczający brwi, arganowo – keratynową farbkę do brwi, oraz aktywator w kremie. Zestaw wyposażono też w szklany kieliszek do rozrabiania farby, profesjonalny pędzelek do aplikacji barwnika, a także w specjalną folię osmotyczną – niezbędną podczas zabiegu. Przydatnym dodatkiem do tego zestawu do laminacji jest też krem arganowy Thuya, który stosuje się po zabiegu.

Zestaw do laminacji brwi Thuya

ZALETY

 • Bardzo profesjonalny.
 • Dobrze wyposażony zestaw.
 • W zestawie koloryzująca farba i krem do pielęgnacji brwi.
 • Pozwala uzyskać dobre efekty laminacji brwi.

WADY

 • Wysoka cena.
 • Zawiła instrukcja.
 • Bardzo trudny w użyciu.

Jak stosować zestaw do laminacji brwi Thuya?

Laminacja brwi w domu z zestawem Thuya wygląda następująco:

 1. Oczyść brwi specjalnym płynem Thuya. Nałóż na brwi Pre – smoothing Brows i zmyj po 5 minutach.
 2. Zastosuj żel permanentny, aby zmienić naturalny kierunek wzrostu włosa. Przykryj obszar folią osmotyczną i ręcznikiem. Po 2 – 3 minutach sprawdź, czy włosy są we właściwym kierunku, przeczesz je. Sprawdzaj efekt co 2 – 3 minuty. Czas trzymania żelu jest różny i zależy od grubości oraz kondycji brwi.
 3. Zaaplikuj neutralizator, nakładany w celu zneutralizowania działania żelu permanentnego oraz odżywienia włosów. Przykryj obszar folią osmotyczną i ręcznikiem. Po określonym czasie zetrzyj neutralizujący preparat do liftingu brwi wilgotnym wacikiem.
 4. Nałóż warstwę specjalnego kremu ochronnego wokół brwi, unikając dotykania włosów. Po zabiegu trwałej stylizacji brwi zaleca się stosowanie farb Thuya.

Ta lista brzmi zawile? Być może dlatego nie jest to najchętniej polecany zestaw do laminacji brwi. Jednak przy odrobinie wprawy efekty po zabiegu mogą być naprawdę zadowalające.

Gdzie kupić zestaw do laminacji brwi Thuya:

Online, na marketplace, w drogeriach i u lokalnych dystrybutorów.