Fleeky zestaw do liftingu brwi

Laminacja brwi w domu? Fleeky ma na to sposób! To kolejny w rankingu, popularny zestaw do domowej laminacji brwi, który swego czasu był bardzo chętnie wybierany do domowej laminacji. Można go nabyć w dwóch wielkościach.

 • Zestaw Maxi zawiera: 1 x Fleky Cleanser 50 ml, 5 x dwukomorowe saszetki Browlift, 1 x klej Browlift 4 ml, 5 x szczoteczki do rzęs, 10 x patyczki do aplikacji, 1 x Y-Tool, 2 x grzebienie
 • Zestaw Mini Kit to nieco mniej akcesoriów, czyli: 2 x dwukomorowe saszetki Browlift, 1 x klej do brwi 4 ml, 2 x szczoteczki, 4 x patyczki do aplikacji, 1 x Y-Tool, 2 x grzebyki.

Minusem jest to, że preparaty wydano saszetkach, a każda z nich zawiera ilość wystarczającą na 2 aplikacje i należy ją zużyć w ciągu 24 godzin od otwarcia. Według wielu użytkowników jest to bardzo nieprzemyślane, ponieważ nikt nie robi kolejnego liftingu brwi w 24 godziny po pierwszym zabiegu. Zatem albo wyrzucasz do połowy wykorzystaną saszetkę do kosza, albo szukasz koleżanki, która zrobi razem z Tobą domowy lifting brwi.

Zestaw do laminacji brwi Fleeky

ZALETY

 • Utrzymuje się kilka tygodni.
 • Daje dobre efekty.
 • Ponumerowane preparaty.

WADY

 • Nieprzemyślane opakowania (saszetki).
 • Wysoka cena.
 • Łatwo zmarnować niewykorzystany produkt.
 • Dość zawiła instrukcja.

Jak stosować zestaw do laminacji brwi Fleeky?

Czy jest to odpowiedni zestaw do domowej laminacji brwi? Według wielu użytkowników instrukcja jest dość zawiła. Warto przytoczyć tu zatem sposób użycia Fleeky:

 1. Oczyść brwi dołączonym Cleanserem. Nałóż klej Browlift na brwi i nadaj brwiom pożądany kształt za pomocą grzebienia.
 2. Za pomocą aplikatora ostrożnie nałóż Browlift Lotion 1 na włoski brwi. Jeśli to możliwe, tak, aby balsam miał kontakt tylko z włosami, a nie ze skórą. Przykryj brwi folią spożywczą, aby balsam mógł się wchłonąć.
 3. Po 8 minutach dokładnie i ostrożnie usuń Lotion Step 1 Browlift z brwi suchym wacikiem bez usuwania kleju Browlift. W razie potrzeby ponownie nałóż klej Browlift Glue, aby utrwalić brwi w pożądanym kształcie.
 4. Powtórz proces aplikacji Step 2 Browlift Lotion za pomocą czystego pędzla do aplikacji. Po 8 minutach usuń Step 2 Browlift Lotion suchym wacikiem. Oczyść brwi wilgotnym wacikiem i usuń puszysty klej Browlift. Pozostałości kleju rozczesz szczoteczką do rzęs.

Gdzie kupić zestaw do laminacji Fleeky:

Online, na marketplace, w drogeriach, internetowych i stacjonarnych.