★ Nanobrow Lamination Kit ★

Zapytasz: jaki zestaw do laminacji brwi polecacie? Właśnie ten! Nanobrow Lamination Kit to doskonale dopracowany, wyjątkowo łatwy w użyciu zestaw, dzięki któremu Twoja domowa laminacja brwi przebiegnie szybko i bez zarzutu! Jest bardzo praktyczny: zawiera wszystko, czego potrzebujesz do stylizacji brwi, a buteleczki są odpowiednio ponumerowane oraz dokładnie opisane. Dzięki temu dobrze wiesz, który produkt po kolei użyć i jak długo trzymać go na brwiach.

zestaw do laminacji brwi

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit w szybki i łatwy sposób pozwoli Ci wystylizować i ułożyć włoski, tak jak tylko chcesz, aby uzyskać piękny łuk brwiowy na wiele tygodni! Nanobrow to profesjonalne kosmetyki do laminacji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. To zestaw do laminacji, który nadaje się zarówno do salonów, jak i na domowy użytek! Warto wspomnieć, że Nanobrow Lamination Kit nie tylko stylizuje, ale też pielęgnuje brwi. Preparaty wzbogacone są m.in. w olej z nasion słonecznika, który odżywia, upiększa i chroni włoski. To właśnie dlatego Nanobrow zestaw do laminacji brwi jest tak wysoko oceniany i chętnie wybierany przez konsumentów.

Jak stosować Nanobrow Lamination Kit?

Nanobrow zestaw do laminacji brwi jest prosty w użyciu. Spójrz sama, jak wygląda z nim domowa laminacja brwi:

 1. Zrób demakijaż, zmyj z brwi kosmetyki bezolejowym produktem do demakijażu. Brew musi być odtłuszczona.
 2. Sięgnij po butelkę z napisem GLUE i nałóż preparat na brwi za pomocą aplikatora. Odczekaj 25-50 sekund.
 3. Pędzelkiem nałóż na brwi kosmetyk do liftingu (buteleczka Step 1). Pozostaw go na 5-8 minut, w zależności od podatności i grubości włosa. Usuń kosmetyk liftingujący brwi suchym wacikiem.
 4. Pędzelkiem nałóż na brwi ostatni preparat (buteleczka Step 2). Pamiętaj by ułożyć i wystylizować brwi tak, by układały się, jak tego chcesz. Pozostaw na 5-8 minut i zmyj go wilgotnym wacikiem. Gotowe! Nanobrow Lamination Kit to piękne brwi nawet do 8 tygodni!

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow

ZALETY

 • Kompletny zestaw do laminacji brwi: zawiera wszystko, czego potrzebujesz do zabiegu.
 • Doskonałe preparaty wysokiej jakości.
 • Bardzo łatwy i bezproblemowy w użyciu, ponumerowane buteleczki
 • Efekt precyzyjnie ułożonych brwi – bez poprawek nawet do 8 tygodni!
 • Piękne, wyraziste i pogrubione brwi – wyglądają na gęstsze.
 • Polecany zestaw do laminacji brwi.
 • Wysoce wydajny i idealny zestaw do laminacji brwi dla salonów kosmetycznych i na domowy użytek!
 • Zestaw do laminacji brwi bez folii!

WADY

 • Zabieg laminacji jest kilkuetapowy, więc należy uważnie przeczytać ulotkę przed użyciem.

Gdzie kupić Nanobrow Lamination Kit:

Online za pośrednictwem oficjalnego sklepu nanobrow.pl, w portalach typu marketplace, renomowanych drogeriach, salonach kosmetycznych i u lokalnych dystrybutorów.