Cienie do brwi Nanobrow Eyebrow Powder Kit – nie uwierzysz, jakie makijaże robią sobie nimi dziewczyny!

Piękne brwi mogą poprawić rysy twarzy. Sprawiają, że wygląda ona harmonijnie i młodzieńczo. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do ładnego makijażu i pięknie pomalowanych brwi. Jeśli szukasz kosmetyku, który pozwoli ci w łatwy i szybki sposób uzyskać niesamowite efekty w makijażu brwi, poznaj niezwykłą paletkę Nanobrow Eyebrow Powder Kit – te cienie do brwi to hit blogosfery!

nanobrow zestaw cieni do brwi

Nanobrow Eyebrow Powder Kit – opis 

Jeśli dotąd omijałeś szerokim łukiem cienie do malowania brwi, ponieważ obawiałaś się, że twój makijaż będzie wyglądał sztucznie i mdło, a cienie nie dadzą ci pełnej trwałości, to paletka cieni do brwi Nanobrow Eyebrow Powder Kit obali ten pogląd!  To kosmetyk, który oferuje ci cienie o niespotykanie  wysokiej jakości,  które mają piękne kolory i wyjątkową trwałość oraz doskonałą pigmentację, co przekłada się na niezwykłe nasycenie.  Teraz będziesz mogła tworzyć  makijaż brwi, który nigdy nie wygląda blado. Te cienie doskonale trzymają się na skórze, a makijaż wytrzyma w idealnym stanie przez cały dzień.  Piękne kolory, (aż dwa w kasetce), urozmaicone o elegancki, satynowy rozświetlacz to przepis na doskonały makijaż  i wspaniale wyglądające brwi.

Nanobrow Eyebrow Powder Kit – makijaż

Czy wiesz, że te cienie mogą dać ci różne efekty w makijażu? Wszystko zależy od twoich upodobań oraz czasu, jaki chcesz poświęcić na makijaż. Nanobrow Eyebrow Powder Kit świetnie się ze sobą łączą, więc jeśli tylko masz czas, wenę i ochotę – możesz je mieszać, tworząc nowe, wspaniałe odcienie i dobierać kolor do swojego aktualnego makijażu, stylu i karnacji. Blogerki i influencerki tworzą dzięki nim niesamowite makijaże brwi. W jaki sposób?

cienie do brwi nanobrow eyebrow powder kitOto kilka przykładów:

1. Pomaluj brwi jednym, wybranym cieniem z paletki; możesz wcześniej zrobić obrys brwi kredką lub pomadą.  Środek brwi wypełnij cieniem pamiętając o tym, by ogonek pomalować mocniej.

2.  Zrób obrys brwi albo podkreśl jedynie dolny łuk brwiowy, sięgając po ciemniejszy cień i mocniej dociskając go do skóry. Teraz pomaluj ciemnym cieniem do brwi ogonek, a jaśniejszym początek brwi.  Zblenduj je ze sobą mniej więcej w  w miejscu wznoszenia się łuku brwiowego

3.  Zwilż delikatnie pędzelek, nabierz na niego cień z paletki Nanobrow Eyebrow Powder Kit  i pomaluj nim brew, tworząc efekt  wyrazistej brwi z satynowym, eleganckim wykończeniem.

4.  Mieszaj cienie, tworząc nowe kolory i nakładaj je na łuk brwiowy tak, jak tylko chcesz, na przykład przechodząc od najjaśniejszego do najciemniejszego cienia i tworząc elegancką gradację koloru na brwi.

Nanobrow Eyebrow Powder Kit – opinie

Pewnie już domyślasz się, że skoro tyle dziewczyn w mediach społecznościowych chwali się swoimi makijażami brwi stworzonymi dzięki paletce Nanobrow Eyebrow Powder Kit,  to oznacza że Nanobrow  to bardzo polecane cienie do brwi, popularne i wyjątkowe, które zawsze będą dobrym wyborem i pomogą Ci wykreować idealne brwi w łatwy i szybki sposób. Nic dziwnego, że zbierają doskonałe opinie w sieci!

Nanobrow Eyebrow Powder Kit – gdzie kupić?

Paletkę cieni Nanobrow w wybranych kolorach kupisz w drogeriach lub przez internet, na przykład na stronie marki www.nanobrow.pl