Elevate The Beauty Eyebrow and Lash Lamination Kit

 

Elevate Rhe Beauty to kolejny kompletny zestaw do laminowania, dla efektu pełniejszych brwi. Czy nadaje się na domowy użytek? Czy jest to polecany zestaw do laminacji brwi? Z pewnością natkniesz się na niego, szukając kosmetyków do brwi w Internecie. Jest zalecany do zmiany kierunku i kształtu brwi. Dzięki zabiegowi włoski wyglądają na dłuższe i bardziej krzaczaste, a brwi stają się pełniejsze. Dość dobrze dopracowany, niestety nie należy do najtańszych, zwłaszcza że nie może pochwalić się wydajnością.

Choć nie jest to najlepszy zestaw do laminacji brwi, to bywa często opiniowany w sieci. Według użytkowników wystarcza maksymalnie na 8 laminacji, a efekty utrzymują się do 6 tygodni. Czy warto kupić zestaw do laminacji Elevate The Beauty? Decyzję zostawiamy Tobie, jednak nasz ranking wskazuje na to, że istnieją bardziej dopracowane i opłacalne zestawy, które w łatwy sposób pozwolą Ci uzyskać efekt optycznego liftingu brwi.

Zestaw do laminacji brwi Elevate The Beauty

ZALETY

  • Znany zestaw do laminacji brwi.
  • Dość łatwy w użyciu.

WADY

  • Wysoka cena niewspółmierna do jakości.
  • Dość mała wydajność.
  • Efekty zabiegu krótsze niż w innych zestawach.
  • Wymaga folii osmotycznej, niedołączonej do zestawu.

Jak stosować zestaw do laminacji brwi Elevate The Beauty?

Domowa laminacja brwi z zestawem od Elevate The Beauty z pewnością nie jest skomplikowana. Taki zabieg powinien się udać nawet osobom niewprawionym w laminowaniu.

  1. Użyj Cleanera i oczyść brwi
  2. Za pomocą szczoteczki nanieś preparat o nazwie lift na brwi trzymaj od 8 do 13 minut. Okryj brwi folią (należy ją kupić oddzielnie). Zmyj wacikiem
  3. Szczoteczką nanieś produkt do laminacji brwi Fixation. Trzymaj 8-13 minut.
  4. Zmyj produkt wacikiem i odżyw brwi olejkiem.

Gdzie kupić zestaw do laminacji Elevate The Beauty:

W drogeriach internetowych i stacjonarnie, a także na marketplace lub u lokalnych dystrybutorów.