Poznaj Highlighting Foam Strips – fryzjerski gadżet z recyklingu

paski piankowe do pasemek

Żyjesz w świecie fryzjerskich gadżetów, ale nie wiesz, który sprowadzić do swojego salonu? Postaw na paski do wielowarstwowej koloryzacji! Highlighting Foam Strips marki Colorcuts to rewolucja w świecie fryzjerstwa. Pomaga zaoszczędzić czas nawet o połowę, dzięki czemu przyjmiesz więcej klientek w ciągu dnia. Sprawdź, co potrafią!

Szybka, precyzyjna koloryzacja

Wielowarstwowe farbowanie włosów nie jest łatwym zadaniem. To czasochłonne zajęcie wymagające nie lada wprawy. Można ułatwić sobie to żmudne zadanie i skrócić je o połowę, a to wszystko za sprawą pasków Colorcuts.

Możesz pożegnać się z niepraktycznymi, aluminiowymi foliami i postaw na fryzjerski trend – Highlighting Foam Strips, które są precyzyjnie docięte, lekkie i najwyższej jakości. Nie mają na sobie kleju, jednak pod wpływem farby zyskują przypelność, dzięki której nie zsuwają się z włosów. To koloryzacyjny mistrz i prestiż dla Twojego salonu fryzjerskiego.

Innowacyjne i ekologiczne

Paski Colorcuts są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. To gradka dla miłośników naturalnych produktów w duchu zero waste. Lekka, biodegradowalna pianka, dzięki której zaoszczędzisz. W jednym opakowaniu znajduje się aż 200 pasków, które możesz uprać nawet 3 razy. To nawet 800 koloryzacji! Piankowe paski wielokrotnego użytku to najwyższa jakość, która jest doskonałym wsparciem podczas wielowarstwowego zabiegu farbowania włosów.

Highlighting Foam Strips

Pamiętasz, jakie to uczucie, kiedy samodzielnie musisz docinać aluminiowe paski, szarpać, by wydobyć ją z rolki i męczyć się, aby nie zsunęła się z włosów? Możesz o tym zapomnieć! Colorcuts nie szeleszczą, są odpowiednio docięte i gotowe do użycia. To najwyższy komfort, który pozwala na koloryzację nawet bardzo długich włosów, a do tego schowane w poręczny podajnik. Po prostu wyjmujesz pasek i stosujesz go jak folię. Istnieje jednak między nimi kilka podstawowych różnic:

  • nie musisz zawijać i zginać brzegów paska, ponieważ trzyma się na pasmach i nie ześlizguje,
  • co do milimetra umocujesz pasek precyzyjnie przy skórze głowy,
  • pianki Colorcuts utrzymują ciepło i skracają czas koloryzacji nawet o połowę!

Dzięki Highlighting Foam Strips koloryzacja nie będzie trwała w nieskończoność, a Ty zyskasz więcej klientek. Piankowe paski mają różne kolory, dzięki czemu możesz oddzielać inne barwy farb od siebie. Lekkie, piękne, estetyczne akcesoria sprawią, że klientka poczuje się wyjątkowo w Twoim salonie. Lepiej mieć na głowie przyjemne pianki niż szeleszczące aluminium.

Paski od Colorcuts to niezbędnik w każdym salonie fryzjerskim. Pomagają głównie niedoświadczonym stylistom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę. Są elastyczne, gładkie i pozwalają dokładnie zaaplikować farbę pasmo po paśmie. Dla bardziej wprawionych gadżet jest ułatwieniem przy wykonywaniu domowych koloryzacji. To pełna kontrola nad zabiegiem!

Profesjonalne akcesoria pozwolą Ci wyróżnić się wśród konkurencji. To niezwykła wygoda i troska o środowisko, a także oryginalny element, który cieszy oko. Szybsza i dokładniejsza koloryzacja to czysta przyjemność. Spraw, że klientki będą lgnęły do Twojego salonu i zaoszczędź czas!

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie producenta www.colorcuts.mt