Nowy look z rzęsami w kępkach Nanolash DIY Lash Extensions!

zestaw startowy do przedłużania rzęs

Piękne i zdrowe rzęsy to jedna z najlepszych opraw oczu. Jednak włoski zdecydowanej większości kobiet są krótkie i mało widoczne. Nic więc dziwnego, że panie wielokrotnie eksperymentują z różnymi zabiegami i kosmetykami, by uzyskać zadowalający efekt. Okazuje się, że rozwiązaniem problemu mogą być kępki DIY Lash Extensions od Nanolash!

Dlaczego przedłużanie rzęs stało się tak popularne?

Możliwości, jakie oferuje obecna kosmetologia, są praktycznie nieograniczone. Nic więc dziwnego, że panie tak chętnie korzystają z różnorodnych zabiegów, jakie są tylko oferowane.

Przedłużanie rzęs to nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny proces, który pozwala na uzyskanie zadowalających efektów w kilka godzin. Doświadczone stylistki rzęs dobierają odpowiednie kępki, klej, a następnie wykonują stylizację, która utrzymuje się przez kilka tygodni.

Przedłużanie rzęs stało się wyjątkowo popularne, głównie z uwagi na celebrytki. Kim Kardashian, Rihanna czy inne, znane osobistości zawsze zachwycają spojrzeniem. Olśniewają one wachlarzami świetnie wystylizowanych rzęs i uwodzą spojrzeniem.

Jednak nie każda kobieta tak chętnie poświęci kilka godzin cennego czasu na to, by uzyskać zniewalające rzęsy. Nie każda zdecyduje się także na wykonanie stylizacji, której teoretycznie nie mogą ściągnąć w dowolnym momencie.

Wówczas jednym z lepszych rozwiązań stają się kępki do samodzielnej aplikacji od Nanolash. Pozwalają one na osiągniecie naturalnego, a jednocześnie wyrazistego efektu, w jedyne 10 minut!

zestaw startowy do przedłużania rzęs

Co warto wiedzieć o kępkach DIY Eyelash Extensions od Nanolash?

Kępki DIY Lash Extensions to rzęsy do samodzielnej aplikacji w domu. Ich przyklejenie zajmuje jedynie 10 minut, a cała stylizacja może utrzymać się nawet przez 5 dni.

Gotowe kępki rzęs od Nanolash pozwolą na wykonanie samodzielnie dowolnej aplikacji rzęs. Sprawdzą się one zarówno przy delikatnym przedłużeniu jak i zagęszczeniu rzęs, ale także przy rzęsach objętościowych jak np. Russian Volume.

Panie mają do wyboru aż 8 różnych modeli kępek. W jednym opakowaniu znajduje się aż 36 kępek, które podzielono na 3 rozmiary: 10, 12 i 14 mm. Przy założeniu, że na jedną aplikację zużywa się 4-5 kępek, wystarczy ono na wykonanie aż 4 stylizacji.

W sprzedaży dostępny jest także zestaw do przedłużania rzęs w domu. Oprócz kępek panie znajdą w nim:

  • bonder – jest to specjalistyczny preparat do aplikacji kępek w kolorze czarnym. Dzięki temu wyrównuje on koloryt naturalnych włosków;
  • sealer – pomaga w usunięciu lepkiej warstwy po wykonaniu aplikacji;
  • remover – to z kolei preparat do usunięcia kępek, bez szkody dla naturalnych włosków;
  • pęseta do rzęs – pomaga w aplikacji i wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Akcesoria w zestawie mają 5 ml pojemności i również wystarczą na długi czas.

zestaw startowy do przedłużania rzęs

W jaki sposób przedłużyć rzęsy samodzielnie w domu?

Kępki DIY Eyelash Extensions oferują wyjątkowo prostą aplikację. Wystarczy jedynie nałożyć warstwę bondera i odczekać około 30-60 sekund do momentu, w którym uzyska on pełną lepkość. Następnie wystarczy przymocować kępki do samodzielnej aplikacji. Całość dla pewności warto pokryć sealerem, aby usunąć lepką warstwę.

Nawet panie, które nie mają doświadczenia w samodzielnym przedłużaniu rzęs, powinny sobie z taką aplikacją poradzić.

Kępki DIY Lash Extensions od Nanolash – podsumowanie

Samodzielne przedłużanie rzęs z lekkimi kępkami od Nanolash to prawdziwa przyjemność. Idealnie dopasują się one do kształtu oka i zapewnią trwałość aplikacji wynoszącą nawet 5 dni.

Prosta aplikacja, zajmująca jedynie 10 minut to największa zaleta kępek DIY Lash Extensions. Dodatkowo, dzięki ich różnorodności, panie bez większych problemów wykreują taką stylizację rzęs, na jakiej im najbardziej zależy.

Kępki DIY Eyelash Extensions można śmiało nazwać produktem premium. Samodzielne przedłużanie rzęs w domu, dzięki nim, stało się rzeczywistością.