Pielęgnacja włosów od Schwarzkopf: BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & KeratinOd zawsze wiadomo, że naturalne składniki w kosmetykach mogą najwięcej zdziałać. W nowych produktach Schwarzkopf o nasze włosy dba olejek z opuncji i keratyna. Poznaj BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin.

Dlaczego Schwarzkopf w linii kosmetyków przeznaczonych do odbudowy włosów umieścił olejek z figowej opuncji i keratynę? Ten ostatni składnik jest naturalnym elementem potrzebnym do budowy włosów. Zapobiega łamaniu się, rozdwajaniu i przesuszeniu włosów. Nawilża, wygładza i nabłyszcza nasze pasemka. Olejek z opuncji figowej natomiast ma właściwości regeneracyjne; zatrzymuje wodę we włosach, odbudowuje ich strukturę. Ta substancja przeciwdziała również powstawaniu łupieżu i reguluje pracę gruczołów łojowych znajdujących się w skórze głowy.

Kosmetyki BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin

W skład linii BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin wchodzą cztery produkty. Odbudowująca maska wygładza włosy, poprawia ich kondycję i nabłyszcza; nie obciąża włosów i nie natłuszcza ich niepotrzebnie. Niewielką ilość kosmetyku nanosi się na mokre włosy przed suszeniem. Maskę można również nałożyć po wysuszeniu włosów jako kosmetyk nawilżający i zamykający mieszki włosów. W linii BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin znajduje się też szampon. Kosmetyk przeznaczony jest do włosów łamliwych i bardzo suchych. Dobrze się pieni i dokładnie oczyszcza skórę głowy, wzmacniając włosy. Szampon od Schwarzkopf dodatkowo wygładza i odżywia pasemka zniszczone częstym suszeniem, prostowaniem lub farbowaniem. Mleczko z olejkiem z opuncji i z keratyną uzupełnia ubytki w pojedynczych włosach, zapobiegając przedostawaniu się zanieczyszczeń. Mleczko rozpyla się na osuszone włosy, a po upływie 5 – 10 minut kosmetyk spłukuje się. Druga z maseczek linii BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin ma właściwości odbudowujące i wygładzające. Niewielką ilość maseczki należy wmasować w osuszone włosy i spłukać po upływie około 10 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *