Odżywka do rzęs Nanolash – sposób na naturalne rzęsy

nanolashMówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Można zobaczyć w nich to, co w człowieku jest najlepsze lub wręcz przeciwnie. Wystarczy jedno spojrzenie, by mieć pewność, że właśnie ta osoba zasługuje na naszą przyjaźń. A co twoje oczy mówią o tobie?

Rzęsy – naturalna oprawa oczu
Pomyśl, jak wyglądałaby „Dama z łasiczką”, gdyby nie miała złotej i solidnej ramy? Właśnie. Podobnie jest z oczami. Aby ładnie wyglądały, muszą mieć odpowiednią oprawę. A co jest naturalną oprawą dla oczu? Tak, rzęsy.

Spójrz teraz w lusterko i opisz swoją oprawę oczu. Jeżeli twoje rzęsy są krótkie, jasne i zniszczone, musisz koniecznie o nie zadbać. Wszak nie chcesz, by zwierciadło twojej duszy pozostawało bez godnej dla niego oprawy. Jak zadbać o rzęsy? I właściwie po co to robić?

Odpowiedź na to drugie pytanie jest bardzo prosta: bo dbać o rzęsy (zresztą nie tylko o nie) trzeba zawsze. Nie bez powodu Matka Natura obdarzyła kobiety długimi rzęsami. U płci pięknej są one znacznie dłuższe niż u mężczyzn; oczywiście w tej ostatniej grupie zdarzają się wyjątki. Jednak i u kobiet i u mężczyzn rzęsy posiadają podobne właściwości, ich wzrost lub ubytek spowodowany może być identycznymi przyczynami. Co to oznacza? Pielęgnacja rzęs będzie wyglądała identycznie. Rzecz jasna, że to kobiety bardziej dbają o ogólny wygląd, długość i kondycję rzęs. I tu dochodzimy do pytania postawionego już wcześniej.

Jak zadbać o rzęsy?
Rozwiązanie możemy zaczerpnąć ze szklanego ekranu. Magazyny, tv shows i kolorowe zdjęcia z gwiazdami, modelkami i celebrytkami. Która z nas nie chciałaby wyglądać tak jak one – uosobienie piękna, mistrzynie makijażu, podziwiane i znane? Właśnie nastała moda, aby – choć w małej mierze – naśladować styl gwiazd. A jak gwiazdy dbają o rzęsy? Niektóre z nich preferują wydłużanie lub zwiększanie objętości poprzez doklejanie sztucznych rzęs. Inne wolą stosować znacznie mniej skomplikowane metody. Mimo że są to banalne sposoby, przynoszą rewelacyjne efekty. O czym mowa?

Odżywka do rzęs – sposób na naturalne rzęsy
Odżywki do rzęs to kosmetyk specyficzny, bo działa wielowymiarowo. Po pierwsze stymuluje wzrost rzęs, aktywuje cebulki włosków do wydajniejszej pracy i usprawnia pracę mieszków włosowych. Po drugie wydłuża, pogrubia, zagęszcza i przyciemnia kolor rzęs. Po trzecie wzmacnia, odżywia i nawilża rzęsy. Lecz odżywki nie tylko pielęgnują nasze rzęsy. Dbają również o skórę powiek i aparat wzrokowy. Mają łagodną formułę, dzięki czemu nie powodują podrażnień i reakcji alergicznych.

Dlaczego jeszcze warto używać odżywek do rzęs?
Kosmetyki tego typu posiadają o wiele więcej zalet od tradycyjnych metod przedłużania i zagęszczania rzęs. Znacząca różnica pojawia się w sposobie aplikacji. Odżywki do rzęs można nakładać samodzielnie w domowym zaciszu, podczas gdy przedłużanie rzęs 1:1 wymaga kilkugodzinnych wizyt w salonie kosmetycznym. Aplikatorem w odżywkach do rzęs jest mały pędzelek. To nim malujemy kreskę przy linii rzęs na górnej i dolnej powiece; wcześniej należy dokładnie oczyścić skórę powiek z resztek makijażu – tylko poprzez czystą i suchą skórę kosmetyk może wniknąć do głębszych warstw naskórka i do cebulek rzęs, dostarczając im składników odżywczych.

Skoro o składnikach mowa, to co zawierają odżywki do rzęs? Ich skład opiera się na bazie substancji roślinnych i innych składników naturalnych. W odżywkach znajdziemy także aktywne substancje, które powodują wzrost i wzmocnienie rzęs oraz chronią skórę wokół oczu przed uczuleniem.

A jak wygląda kuracja odżywką do rzęs? Aplikację należy przeprowadzać każdego wieczora. Pierwsze efekty pojawiają się po kilku tygodniach stosowania, a na całkowity rezultat kuracji należy trzeba poczekać trochę dłużej.

Czy istnieje odżywka do rzęs, która efektywnie działa, jej aplikacja jest bardzo prosta, a składniki naturalne?

Nanolash – odżywka do rzęs
Nanolash jest odżywką do rzęs, która spełnia wyżej wymienione warunki i działa w opisany wcześniej sposób. Zawiera aktywne składniki naturalne, które pobudzają pracę mieszków włosowych i powodują wzrost rzęs na długość i grubość. Dodatkowo przyciemniają, wzmacniają i odżywiają rzęsy oraz chronią oczy i skórę wokół nich przed podrażnieniami. Początkowy etap kuracji wynosi około dwa lub trzy tygodnie, zaś po upływie dwóch lub trzech miesięcy widoczne są końcowe efekty. Po tym czasie odżywkę do rzęs można stosować kilka razy w tygodniu. Aplikacja Nanolash jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy pędzelkiem zrobić kreskę na linii rzęs górnej i dolnej powieki, a odżywka wchłonie się natychmiast.

Tak niewiele potrzeba, by twoje oczy zyskały nową i piękną oprawę.

13 Komentarze “Odżywka do rzęs Nanolash – sposób na naturalne rzęsy”

 1. Weronika

  Bardzo dobra odżywka. Miałam bardzo suche rzęsy, bardzo jasne na końcach, przez co wydawały się jeszcze krótsze i po krótkim czasie było widać różnicę. Rzęsy się bardzo wydłużyły 🙂 teraz na całej długości mają ten sam ciemny kolor i nie są już suche.

  Odpowiedz
 2. Sandra23

  Widziałam efekt u koleżanki, cudownie wydłuża rzęsy! Gdyby tylko była tańsza :/

  Odpowiedz
 3. Milena

  Pierwsze efekty było u mnie widać po 3 tygodniach, tak więc szybko działa. W tej chwili zaczęłam drugie opakowanie. Polecam <3

  Odpowiedz
 4. Caroline

  dlaczego te dobre odżywki są takie drogie? 🙁

  Odpowiedz
 5. Basia

  Zaczęłam teraz kuracje olejkiem rycynowym i jeśli to nie pomoże to chyba sięgnę po tę odżywkę.

  Odpowiedz
 6. Inka123

  U mnie efekt taki jak po revitalash tylko ta moim zdaniem jest delikatniejsza.

  Odpowiedz
 7. Joasia

  A mnie się wydaje, że po nanolash można zrobić dłuższą przerwę między opakowaniami, bo efekt dłużej się utrzymuje.

  Odpowiedz
 8. Dorka

  Nie używałam nigdy odżywek tego typu, bo nie wierzyłam, że działają, az niedawno dostałam tą odżywkę i jestem po prostu zachwycona. Nie wiedziałam, że moje rzęsy mogą być tak długie 🙂 po najlepszej maskarze nie były nigdy tak długie 🙂

  Odpowiedz
 9. Joasia

  ostatnio się zastanawiam nad kupnem takiej odżywki. Wszystkie koleżanki mają przedłużone rzęsy i super wyglądają takie długie i gęste rzęsy. ja bym sobie nigdy nie przedłużyła, ale fajnie było by mieć takie rzęsy <3

  Odpowiedz
 10. Dominika

  od kilku miesięcy mam L4L i jest całkiem ok 🙂

  Odpowiedz
  • Inka123

   U mnie porażka jeśli chodzi o l4l. Nie byłam w ogóle z niej zadowolona.

   Odpowiedz
 11. K@

  Gdzie można ją kupić, bo nigdzie jej nie widziałam?

  Odpowiedz
 12. Justyna

  Chyba tylko przez internet

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *