Najpiękniejsze pędzle do makijażu. Pożegnaj nudę!

Jeśli na co dzień robisz sobie makijaż, pewnie masz swój ulubiony zestaw pędzli. Czy jest w nich jednak coś interesującego? Okazuje się, że pędzle do makijażu mogą być nie tylko praktyczne, ale też naprawdę urocze. Oto najpiękniejsze pędzle, które możesz mieć.

Z reguły pędzle do makijażu zwracają uwagę kształtem, gęstością, kolorem i wyglądem włosia. To ono jest najważniejsze w dobrych pędzlach, ponieważ ma wpływ na to, jak nakłada się nimi makijaż, jak łatwo zachować ich czystość, czy zrobiony nimi make-up jest trwały. To wszystko ważne, ale wygląd jest równie ważny, co praktyczność.

Designerskie pędzle do makijażu, które nie wieją nudą

Raz na jakiś czas w sprzedaży pojawiają się serie limitowane pędzli do makijażu. Niektóre z marek wypuszczają je po to, żeby wprowadzić trochę świeżości do swojej oferty i przypomnieć o swoich produktach. Co odróżnia je od zwykłych pędzli?

Najpiękniejsze pędzle do makijażu to te z niespotykanymi uchwytami – z przezroczystego materiału z zatopionymi kwiatami, z bursztynu, w kształcie rogu jednorożca albo czarodziejskiej różdżki. Możliwości jest naprawdę wiele, a wszystko po to, żeby udowodnić, że pędzle do makijażu nie muszą być nudne.

Takie inspirowane określonym motywem pędzle do makijażu wygląda pięknie na toaletce, ale też wywołują uśmiech za każdym razem, kiedy sięgamy po nie, żeby się umalować. Nic dziwnego, że kobiety pokochały takie gadżeciarskie pędzle.

Najpiękniejsze pędzle do makijażu

Jakie pędzle do makijażu możesz mieć w swojej kolekcji?

  1. Pędzle do makijażu UNICORN, inspirowane jednorożcami.
  2. Pędzle do makijażu w kształcie różdżek.
  3. Tęczowe pędzle do makijażu.
  4. Pędzle do makijażu SYRENKA, imitujące rybi ogon z łuskami.
  5. Pędzle do makijażu w kształcie róży.
  6. Przezroczyste pędzle do makijażu.

Pędzle do makijażu w kształcie rogu jednorożca

Trzonki tych pędzli są odpowiednio zaprojektowane, aby kształtem naprawdę przypominamy skręcony wokół własnej osi róg jednorożca. Te mityczne stworzenia często stają się inspiracją dla producentów kosmetyków, więc nic dziwnego, że wypuścili oni również serię tematycznych pędzli do makijażu. Są pięknie, ponieważ spiralnie skręcone uchwyty prezentują się nieziemsko. Zwłaszcza gdy są w tęczowym, metalicznym kolorze, a ich włosie wcale nie odstaje kolorem. Pędzle do makijażu jednorożce pokochają przede wszystkim młodsze fanki make-upu.

Czarodziejskie pędzle do makijażu w kształcie różdżek

Jeśli Hermiona Granger używałaby pędzli do makijażu, to byłyby właśnie pędzle w kształcie różdżek. Ich trzonki tworzone są w taki sposób, aby jak najbardziej przypominały czarodziejskie, zdobione, nieregularne, jak gdyby wyrzeźbione z drewna różdżki. Kolorystyka takich pędzli również inspirowana jest klimatem książek o Harrym Potterze – dominuje czerń i srebro. Mając takie pędzle do makijażu, szybko wyczarujemy naprawdę magiczny makijaż na każdą okazję.

Pędzle do makijażu w kształcie róży

Inspiracja do stworzenia kolejnej pięknej kolekcji pędzli do makijażu to bajka o Pięknej i Bestii. Nie da się zaprzeczyć, że pędzle do makijażu w kształcie róży prezentują się naprawdę bajecznie. Trzonki mają kształt różanych łodyg z wyrzeźbionymi, pięknymi liści, natomiast kwiat imituje krwistoczerwone włosie. Takie bajeczne pędzle do makijażu po umieszczeniu w eleganckim flakoniku naprawdę wyglądają jak bukiet z wiecznych róż. Niejedna kobieta kupiłaby takie tylko dla samego wyglądu, a warto pamiętać, że taki design wcale nie odbiera im praktyczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *