Domowa mikrodermabrazja z Philips VisaCare

Philips VisaCareJeżeli nie masz czasu na bywanie w salonie kosmetycznym lub nie chcesz wydawać co miesiąc bajońskich sum na specjalistyczne zabiegi kliniczne, zrób w domu mini gabinet medycyny estetycznej. Jedynym urządzeniem, którego potrzebujesz, jest Philips VisaCare – przyrząd do mikrodermabrazji.

Mikrodermabrazja, czyli powierzchniowe złuszczanie naskórka, jest bardzo popularnym zabiegiem kosmetycznym. Poprawia napięcie i ukrwienie skóry, wygładza ją i rozświetla, spłyca niewielkie zmarszczki i pory, oczyszcza skórę. Powierzchnia skóry zostaje oczyszczona z martwych komórek i naskórka, sebum i brudu; lepiej przyjmuje kosmetyki

pielęgnacyjne. Zabieg taki można przeprowadzić w salonie kosmetycznym lub domu. W obydwu przypadkach należy pamiętać o wykonaniu demakijażu, oczyszczeniu skóry tonikiem i nawilżeniu tuż po zabiegu.

Do domowej mikrodermabrazji możesz wykorzystać specjalne urządzenie Philips VisaCare. Przyrząd działa dwojako: masuje skórę i złuszcza martwy naskórek. VisaCare delikatnie zasysa skórę, poprawiając cyrkulację krwi, ujędrniając i wygładzając. Specjalne końcówki ścierne, złuszczają skórę i oczyszczają zatkane pory. Mikrodermabrazję wykonuje się dwa razy w tygodniu; jednorazowy zabieg trwa pięć minut. Philips VisaCare przeznaczony jest do wszystkich typów skóry; można pielęgnować nim zarówno skórę twarzy jak i szyi lub dekoltu.

W zestawie znajdują się: przenośne urządzenie do mikrodermabrazji, dwie końcówki złuszczające (Normal i Sensitive), kabel zasilający, ładowarka i szczoteczka przeznaczona do czyszczenia przyrządu. Ośmiogodzinne ładowanie wystarcza na sześć zabiegów, po pięć minut każdy. Wymiana końcówek, obsługa i czyszczenie są bardzo łatwe. Pamiętać jednak

musimy, że Philips VisaCare nie zastąpi profesjonalnego zabiegu mikrodermabrazji, któremu możemy poddać się u kosmetyczki. Urządzenie działa na skórę w sposób powierzchniowy. Oznacza to, że osoby, które posiadają głębokie zmarszczki lub ciemne przebarwienia, nie będą mogły liczyć na zadowalające efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *