Retix C, czyli kwas w złuszczaniu i odmładzaniu naskórka

odmladzanie-skory.jpg

Masz problem z przebarwieniami na twarzy? Nie umiesz skutecznie pozbyć się niedoskonałości? Rozszerzone pory to największa zmora? Jeśli te problemy to dla nas codzienność, warto sięgnąć po Retix C – innowacyjny zabieg odmładzania skóry. Koniec z kurzymi łapkami, wiotkością skóry i nieestetycznymi wągrami.

Zabieg Xylogic Retix C bazuje na Acticell 40%. Faktycznie może to brzmieć tajemniczo i niezrozumiale dla większości kobiet. To po prostu bardzo skuteczny kompleks składników niezbędnych w walce ze starzeniem się skóry. Co wchodzi w jego skład?

4% Retinolu, czyli witaminy A, która:

  • reguluje procesy odnowy komórkowej w skórze,
  • rozjaśnia przebarwienia na skórze,
  • pozbywa się zrogowaciałej warstwy naskórka.

8% Witaminy C, która:

  • detoksykuje nawet głębokie warstwy skóry,
  • dodaje cerze zdrowego blasku,
  • ochrania włókna kolagenowe i elastyny.

30% Antyoksydantów, które:

  • tworzą skuteczną barierę ochronną dla skóry,
  • napinają i wygładzają zwiotczałą skórę,
  • ochraniają przed promieniowaniem UV.

Co to wszystko oznacza w praktyce? Takie połączenie najlepszych dla zdrowia naszej skóry składników sprawia, że Retix C to kompleksowa kuracja odmładzająca. Skutecznie wpływa na odbudowę włókien kolagenowych i poprawę jędrności skóry. Do tego ogranicza ilość martwego naskórka zalegającego na skórze i stymuluje odnowę komórkową tkanek.

Jak wygląda zabieg?

Retix C zaczyna się od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia skóry. To ważne, żeby produkt nie miał trudności z dostaniem się w jej głąb. Następnie na wybraną część ciała nakłada się serum aktywne, które kosmetyczka dokładnie wmasowuje w skórę. Cały zabieg trwa około godziny, ale substancje aktywne mogą wchłaniać się jeszcze nawet przez 8 godzin po kuracji. Mimo tajemniczej nazwy i specjalistycznych substancji, które działają na naszą skórę w trakcie Retix C, sam zabieg nie jest skomplikowany. To bezbolesna, a nawet całkiem przyjemna kuracja odmładzająca.

Jakie efekty?

Pierwsze efekty pojawiają się po kilku dniach. Retix C odmładza skórę, dodaje jej blasku i rozjaśnia przebarwienia oraz plamki. Zmarszczki spłycają się, rozstępy wygładzają, a skóra jest bardziej elastyczna. Wyczuwalne jest również oczyszczenie, nawilżenie i dogłębne nawilżenie. Retix C wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *