Wielki ranking tuszów do rzęs. Które produkty cieszą się największą popularnością?

Tusz do rzęs to kosmetyk, który dla większości kobiet stanowi absolutną podstawę w makijażu. Dzięki niemu można w perfekcyjny sposób podkreślić swoje rzęsy i odpowiednio je wystylizować. Jednak jak wybrać tusz idealny? Warto zapoznać się z poniższym rankingiem!

porównanie tuszów do rzęs

TOP 5 tuszy do rzęs, z których warto skorzystać!

Wybór jednego, idealnego tuszu do rzęs z pewnością nie jest najłatwiejszy. Okazuje się jednak, że po dogłębnym przeanalizowaniu rynku maskar do rzęs, wiele produktów spełnia oczekiwania konsumentek, a co za tym idzie, może się dzięki temu wyróżnić na tle innych. Czas więc poznać 5 maskar, które zasługują na to, by zagościć w kosmetyczce!

1. Tusz do rzęs Nanolash

najlepszy tusz do rzęs nanolash

Tusz do rzęs Nanolash to produkt, który pozwoli osiągnąć spektakularne efekty w zakresie malowania i stylizacji rzęs. Producent – Nanolash – to znana i uznana marka w świecie kosmetycznym, więc nic dziwnego, że ta maskara tak szybko i skutecznie zdobyła sobie ogromną popularność.

Tusz wyposażony jest w unikalną szczoteczkę, która jest wręcz perfekcyjnie wyprofilowana. Pozwala ona na uchwycenie krótkich włosków w kąciku oka i równomierne rozprowadzenie produktu. Jest ona wykonana z wysokiej jakości silikonu.

Dodatkowo warto tu wskazać na trwałość tuszu do rzęs Nanolash. Także ona wyróżnia ten produkt na tle innych. Dzięki optymalnej konsystencji tusz nie kruszy się i nie osypuje w ciągu dnia. Dobrze radzi on sobie także w kontakcie z wysokimi temperaturami i wilgocią.

W sprzedaży dostępne są dwie wersje tuszu do rzęs Nanolash. Panie mogą zdecydować się na:

To z kolei sprawia, że bez problemu dopasują one maskarę idealnie do potrzeb.

2. Lashcode Mascara

dobry tusz do rzęs nanolash

Następnym produktem, który definitywnie zasługuje na to, by znaleźć się w rankingu, jest Lashcode Mascara. Jest to tusz wydłużająco-pogrubiający. Maskara bardzo szybko zyskała sobie uznanie w oczach większości kobiet.

Lashcode Mascara jest produktem trwałym. Nie osypuje się on i nie kruszy w ciągu całego dnia. Panie nie muszą także rezygnować z tuszu w deszczowe dni. Choć nie jest on całkowicie wodoodporny, to jednak świetnie radzi sobie w konfrontacji z wilgocią i innymi, niesprzyjającymi czynnikami.

Jeśli zaś chodzi o szczoteczkę, to jest ona bardzo dobrze wyprofilowana  – dzięki temu zapewnia perfekcyjnie rozdzielenie i rozczesanie włosków, bez pozostawiania na nich grudek w czasie aplikacji.

3. Mac Mineralize Multi-Effect Lash

Kolejnym, godnym zainteresowania produktem jest Mac Mineralize Multi-Effect Lash. Jest to tusz, który ma zapewnić zarówno efekt wydłużenia, ale i pogrubienia rzęs. Panie, które już miały przyjemność ten produkt przetestować, wskazują, że pozwala on na osiągnięcie zamierzonych rezultatów.

Tusz posiada dość standardową szczoteczkę. Pozwala ona na wykonanie estetycznej aplikacji bez większych problemów. Niestety, ale w przypadku tuszu do rzęs Mac Mineralize Multi-Effect Lash największym problemem okazuje się trwałość produktu. Panie wskazują na to, że produkt zaczyna się osypywać i delikatnie kruszyć pod koniec dnia.

4. Isadora Flashing Volume Mascara

Isadora Flashing Volume Mascara to produkt, który ma przede wszystkim dodać rzęsom znacznej objętości. W większości wypadków jest to możliwe do osiągnięcia już po nałożeniu pierwszej warstwy produktu. Panie o wyjątkowo cienkich rzęsach mogą jednak nałożyć kolejną warstwę, a z racji tego, że produkt wysycha dość szybko, nie powinno być to większym problemem.

Jeśli zaś chodzi o trwałość produktu, to pod tym względem nie ma większych zastrzeżeń. Prawdziwym problemem okazuje się jednak szczoteczka. Jest ona znacznie krótsza od standardowych, co sprawia, że operowanie nią jest nieco trudniejsze. Panie muszą się do niej przyzwyczaić, choć wątpliwe jest, że uda się im uniknąć pobrudzenia powieki.

5. Bobbi Brown Extreme Party Mascara

Na kolejnym miejscu znajduje się tusz do rzęs Bobbi Brown Extreme Party Mascara. Jest to dość dobry produkt, aczkolwiek co do jego trwałości pojawiło się dość dużo zastrzeżeń. Przede wszystkim niektóre panie wskazują na fakt, że tuż po aplikacji i zaschnięciu zaczyna się on kruszyć i osypywać z włosków.

Jeśli zaś chodzi o samą szczoteczkę, to nie ma tu większych zastrzeżeń. Jest ona dość dobrze wyprofilowana i nie powinna sprawiać większych problemów podczas aplikacji. Niemniej jednak uchwycenie krótkich włosków może wymagać nieco większej wprawy.

Podsumowanie rankingu

Wśród wszystkich, wymienionych w rankingu produktów, szczególną uwagę warto zwrócić na tusz do rzęs Nanolash. Jest to produkt o jakości premium, który jak do tej pory nie rozczarował żadnej użytkowniczki.

Pozostałe tusze do rzęs również zasługują na pochwałę. W porównaniu np. do innych tuszy drogeryjnych, oferują one dobrą szczoteczkę, a także względnie zadowalającą trwałość.

Podczas wyboru panie muszą jednak pamiętać o własnych potrzebach i preferencjach. Dzięki temu z pewnością uda się im podjąć najlepszą decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *