Szczoteczka soniczna Foreo Luna Mini – czy oczyści twoją twarz?

Foreo Luna MiniPeeling cukrem nie sprawdził się? Ręcznik frote, którym oczyszczałaś pory, podrażnił twoją skórę? Zaskórniki nadal są widoczne? Jeżeli nie wiesz, jak doprowadzić twarz do porządku, wypróbuj soniczną szczoteczkę Luna Mini od Foreo.

Jak działają szczoteczki soniczne?

Soniczne szczoteczki emitują mikrodrgania; ich włosie lub silikonowe wypustki, jak w przypadku Luny Mini, poruszają się w górę i w dół oraz na boki. Ich zadaniem jest oczyszczenie z sebum, martwego naskórka, resztek makijażu i innych zanieczyszczeń, które nagromadziły się w porach skóry. Szczoteczki soniczne poprawiają ukrwienie i napięcie skóry. Włókna kolagenowe stają się bardziej elastyczne, a skóra wygładzona i rozjaśniona. Chcąc zwiększyć efektywność zabiegu, przed masażem szczoteczką nałóż krem lub żel oczyszczający.

Luna Mini od Foreo – zastosowanie i działanie

Szczoteczka Luna Mini służy do ujędrniania oraz oczyszczania twarzy z tłuszczu, makijażu i brudu, który osiada na twarzy. Wykonana jest ze specjalnego materiału, który zapobiega podrażnieniom i zapewnia zachowanie czystości samego urządzenia. Silikonowe wypustki, które pokrywają górną część szczoteczki, mają rożną grubość: mniejsze służą do pielęgnacji skóry wrażliwej i normalnej, a grubsze – kącików ust. Przed rozpoczęciem masażu, zrób demakijaż, a na twarz nałóż kosmetyk oczyszczający. Wystarczy jednominutowa sesja każdego ranka i wieczora, by uzyskać gładką i promienną cerę. Szczoteczkę włączysz za pomocą guziczka (umieszczony jest na środku urządzenia). Ale czy Luna Mini rzeczywiście oczyszcza skórę? Wypustki są zbyt grube, by mogły dokładnie usunąć sebum i makijaż z wnętrza porów. Z całą pewnością szczoteczka może dobrze rozprowadzić kosmetyk na twarzy, ujędrnić ją i poprawić jej wygląd.

Szczoteczka Luna Mini ma dwie prędkości; jest wodoodporna. Posiada dwuletnią gwarancję oraz kabel USB.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *