Odbudowa, wzmocnienie i oczyszczanie włosów. Miceralny szampon z keratyną Nanoil Keratin Micellar Shampoo

Pielęgnacja włosów zaczyna się od mycia, dlatego warto wybrać szampon, który dostarczy pasmom wszystkiego, czego potrzebują. Nanoil, specjaliści w zakresie dbania o włosy, mają w swoim portfolio kosmetyk, który zapewnia odbudowę, wzmocnienie i delikatne oczyszczanie kosmyków. To miceralny szampon z keratyną Nanoil Keratin Micellar Shampoo, który pielęgnuje już na etapie mycia włosów. 

micelarny szampon z keratyną Nanoil

Często zapominamy o tym, że właściwa pielęgnacja włosów zaczyna się od ich delikatnego i skutecznego oczyszczania. Pasma są gotowe na dalsze zabiegi tylko wtedy, kiedy nie ma na nich zanieczyszczeń, takich jak resztki sebum, pyły z powietrza czy kosmetyki do stylizacji. Poza tym już na etapie mycia trzeba zadbać o odbudowę i wzmocnienie kosmyków. To wszystko zapewnia miceralny szampon z keratyną Nanoil Keratin Micellar Shampoo.

Nanoil Keratin Micellar Shampoo – kompleksowa pielęgnacja 

Szampon z keratyną od Nanoil to kosmetyk, który powinna mieć w swojej łazience każda miłośniczka zdrowych, pięknych włosów. Specjaliści z Nanoil zadbali o to, by w szamponie znalazł się kompleks substancji, które zapewniają włosom nie tylko czystość, ale i odbudowę już na etapie oczyszczania. 

Po pierwsze, to micele, które wyłapują drobinki zanieczyszczań z włosów, ale także dbają o równowagę skóry głowy, przywracając jej fizjologiczne pH. Dzięki temu szampon oczyszcza włosy skuteczniej niż inne kosmetyki, ale robi to delikatnie, nie przesusza pasm i skalpu. 

Kosmetyk od Nanoil ma też płynną keratynę – to składnik, który wzmacnia włosy, poprawia ich strukturę, wypełnia ubytki łuski, nawilża i odżywia. Na też działanie antystatyczne, więc zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się kosmyków. Płynna keratyna w widoczny sposób wzmacnia włosy, sprawia, że są gęstsze, a w przypadku kręconych włosów pomaga poprawić ich skręt. Trzecim kluczowym składnikiem miceralnego szamponu z hydrolizowaną keratyną jest olej rycynowy. To substancja odpowiadająca za właściwe nawilżenie włosów, ich blask i miękkość, ale także za pielęgnację skóry głowy. Dzięki temu szampon keratynowy od Nanoil jest idealnym wyborem do wszystkich rodzajów włosów. 

Nanoil Keratin Micellar Shampoo – efekty, które widać

Micelarny szampon Nanoil z płynną keratyną to mistrzowskie rozwiązanie także wtedy, kiedy włosy są zniszczone, matowe i bez życia. Niezależnie od tego, czy słaba kondycja włosów jest spowodowana uszkodzeniami mechanicznymi, czy niewłaściwymi zabiegami fryzjerskimi, hydrolizowana keratyna zawarta w szamponie poradzi sobie z tym problemem. Dzięki regularnemu używaniu szamponu z płynną keratyną, pozbędziesz się rozdwojonych końcówek, włosy nie będą się także łamały i puszyły. Ten związek zwiększa objętość włosów, dodaje im mięsistości i sprężystości, a także połysku, bo wypełnia luki w budowie kosmyków. Działa także zapobiegawczo, zwiększa wytrzymałość włosów, dzięki odbudowaniu łańcuchów keratynowych. Efektem są gładkie, odżywione i nawilżone włosy, które są gotowe na dalsze zabiegi pielęgnacyjne i stylizacyjne, i odporne na palące słońce, mróz, wiatr i zanieczyszczenia środowiska. 

szampon z keratyną Nanoil

Nanoil Keratin Micellar Shampoo działa na wszystkie punkty odpowiadające za zdrowe, odżywione włosy. 

  • Oczyszcza  skórę głowy i przywraca jej prawidłowe pH, dzięki czemu włosy mogą lepiej rosnąć
  • Delikatnie oczyszcza włosy z resztek kosmetyków i sebum
  • Przygotowuje włosy na dalszą pielęgnację 
  • Odbudowuje i regeneruje podczas mycia 
  • Ochrania pasma przed zniszczeniami

Nanoil Keratin Micellar Shampoo najprościej jest kupić na stronie nanoil.pl z wygodną dostawą do dowolnego miejsca. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *