GlamBrush – pędzle do makijażu od polskiej blogerki

glambrush.jpg

Amatorki makijażu i profesjonalne wizażystki zgadzają się w jednym – kupno pędzli naprawdę dobrej jakości, których cena nie powala na kolana, to zadanie niebywale trudne. Jeśli do tego będziemy chciały wesprzeć rodzimych producentów to obszar poszukiwań zawęża się znacznie. GlamBrush to odpowiedź na te potrzeby – polskie pędzle do makijażu w przystępnej cenie, wzorowane na kultowych pędzlach MACa.

Pędzle GlamBrush to produkt vlogerki urodowej Hani Knopińskiej-Grzenkowicz z kanału digitalgirl13. GlamBrush podbijają polską blogosferę w zaskakującym tempie, a dzięki wielu poleceniom ich sprzedaż stale wzrasta. Wśród pędzli od Hani znajdziemy wszystkie potrzebne w makijażu pędzle do oczu i twarzy, które były inspirowane światowej sławy pędzlami marki MAC. GlamBrush wchodząc na rynek stały się poważną konkurencją dla innych marek m.in. Maestro, Inglot i Hakuro. Wyróżniają się niebanalnym perłowo-białym designem, co jest nowością na rynku pędzli do makijażu.

Pędzle od digitalgirl13 można kupić w GlamShopie pojedynczo lub w zestawach – GlamBrush SS, zestaw 9 modeli Glambrush, podstawowy zestaw 18 pędzli oraz Full Set Glam Brush (27 sztuk). Znajdziemy tam wszystkie potrzebne do standardowego lub bardziej zaawansowanego makijażu pędzle – te większe do twarzy oznaczono literkami T jak „twarz”, a te mniejsze, precyzyjne do oczu mają symbol O jak „oczy”. Nazwa, logo, kolor i kształt pędzli są w pełni przemyślane.

Jakie są zalety pędzli Glambrush?

  1. Konkurencyjna cena w stosunku do innych popularnych marek.
  2. Możliwość kupna pędzli oddzielnie lub w zestawach.
  3. Bardzo duży wybór kształtów pędzli.
  4. Wyjątkowo kobiecy biało-perłowy design.
  5. Materiały wykonania najwyższej jakości.
  6. Wysoka trwałość i żywotność.

Nie sposób nie wspomnieć o jakości pędzli Glambrush od Hani digitalgirl13 – wyjątkowo miękkie, delikatne i idealnie współgrające z produktami do makijażu pędzle syntetyczne i naturalne. Część pędzli GlamBrush wykonano z naturalnego, niefarbowanego włosia kozy, co da się wyczuć nie tylko na dotyk, ale również po charakterystycznym zapachu. Pozostałe pędzle to GlamBrushe syntetyczne z materiałów bezpiecznych i delikatnych. Trzonki wykonano z lekkiego drewna. Jakość wykonania pędzli digitalgirl13 zachęca do kupna i testów na swojej twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *