Sposób na wągry? Koreańskie 3-stopniowe plasterki oczyszczające nos

cb33eeae483e83e2c9aea147b6d6

Dotychczas najpopularniejsze na wszelkie problemy z zaskórnikami w okolicy nosa były plasterki peel-off np. z węglem aktywnym. Dla tych, u których ta metoda się nie sprawdziła, rozwiązaniem może być koreański zestaw oczyszczający Blackhead 3-step kit.

Częsty problem z cerą to nieestetyczne i trudne do usunięcia wągry na nosie. Co rusz pojawiają się nowe sposoby oczyszczania twarzy, ale nie wszystkie potrafią sobie dobrze poradzić z zaskórnikami. Dostępny na rynku są gotowe plasterki na wągry lub czarne maseczki peel-off z dodatkiem węgla, których skuteczność jest wysoka, ale stuprocentowa. Plastry lub maski na zaskórniki możemy wykonać także w domu.

Od niedawna możemy pójść o krok dalej w oczyszczaniu twarzy i zastosować trzystopniowe plasterki oczyszczające, czyli azjatycki zestaw oczyszczający. Blackhead 3-step kit coraz częściej pojawiają się w mediach społecznościowych, bo zaskarbiły sobie sympatię kobiet z całego świata. Co jest w nich tak oryginalnego? Usuwają wągry 3-etapowo.

3-STOPNIOWE PLASTRY NA WĄGRY

Zachwycają swoimi pastelowymi kolorami opakowań, zabawnymi grafikami i nazwami. Wyglądają jak typowe azjatyckie kosmetyki, po które chce się sięgnąć od razu, kiedy się je zobaczy. Prezentują się słodko i dziewczęco, ale ważniejsze jest ich działanie.

Blackhead 3-step kit to zestaw składający się z trzech elementów. Jedno opakowanie zawiera trzy jednorazowe plasterki na nos zapakowane w osobne saszetki. Każdy plasterek przeznaczony jest do naklejenia na nos, ale ma inne właściwości. Cały zabieg przedstawia się następująco:

Krok 1. Otwieranie porów

Na początek plaster-maseczka, którego zadaniem jest otworzenie porów i wchłonięcie nadmiaru sebum. Niedostatecznie rozszerzone pory uniemożliwiają bowiem usunięcie z nich zanieczyszczeń i nawet bardzo dobry plaster peel-off pozostaje wówczas czysty.

Krok 2. Oczyszczanie porów

Następny etap po zdjęciu plasterka rozpulchniającego to użycie klasycznego plastra peel-off. W zależności od marki produkującej zestaw może zawierać od różne substancje. Zawsze ma jednak to samo zadanie: wyciągnięcie zanieczyszczeń i oczyszczenie porów. Odrywa się go po kilkunastu minutach jednym, zdecydowanym ruchem.

Krok 3. Zamykanie porów

Oczyszczona skóra na nosie może być delikatnie podrażniona. Trzeci krok to maseczka chłodząca, która niweluje ewentualne podrażnienia po zerwaniu plasterka. Dodatkowo zwęża pory, nawilża skórę, wygładza ją i dodaje miękkości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *