Skóra jak nowa: kremy Neocollagen od Dermiki

NeocollagenSeria Neocollagen polecana jest kobietom dojrzałym, od 50 do 70 roku życia. Skóra tych osób potrzebuje natychmiastowej odbudowy, poprawy jędrności, regeneracji i odżywienia. Kosmetyki z gamy Neocollagen zawierają kilka składników specjalnie opracowanych, by pomagały poprawić kondycję skóry. Jakie produkty wchodzą w skład serii Neocollagen i jakie właściwości posiadają?

W kolekcji Dermika znajdziemy cztery kremy do skóry dojrzałej: wzmacniający 50+ na dzień i na noc, naprawczy 60+, odżywczy70+ i multikolagenową krem – maskę na noc oraz krem regenerujący pod oczy. Pierwsze cztery kremy odpowiadają za poprawę gęstości skóry. Mają właściwości odmładzające, zmniejszające zmarszczki, rozjaśniające przebarwienia, redukujące widoczność porów skóry, wyrównujące koloryt skóry, poprawiające jędrność i elastyczność. Kremy Neocollagen polepszają wygląd skóry twarzy, a zwłaszcza napinają i wygładzają skórę na czole, skroniach i wokół ust. Multikolagenowy krem regenerujący przeznaczony jest do redukcji zmarszczek pod oczami. Dzięki lekkiej formule mogą stosować go osoby z cienką i wrażliwą skórą pod oczami. Krem poprawia napięcie skóry powiek, unosząc je jednocześnie i optycznie powiększając spojrzenie.

Co zawierają kosmetyki z serii Neocollagen marki Dermika? W produktach znajdziemy: lipidy, peptydy, składniki odpowiedzialne za wzrost poziomu kolagenu i komórek w skórze, wyrównanie kolorytu i ujędrnienie cery. Dzięki tym substancjom skóra jest bardziej elastyczna, wygładzona, ilość zmarszczek zmniejsza się, przebarwienia znikają. Pamiętajcie jednak, że zmarszczki nigdy nie znikną w 100%; można je jedynie spłycać, skórę nawilżać, a przebarwienia rozjaśniać.

Serię Neocollagen rozpoznacie po ciemnoniebieskich słoiczkach ze złotą zakrętką. Pojemność kremów wynosi 50 ml, a kremu pod oczy – 15 ml. Lekka konsystencja kremów ułatwia aplikację i wchłanianie. Kosmetyki nakłada się według zaleceń producenta na czystą i suchą skórę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *