Pozbądź się cellulitu dzięki Globalnemu Serum Tołpa

Serum TołpaSkórka pomarańczowa to zmora wielu kobiet. Nie wystarczy dieta i ćwiczenia, aby się jej pozbyć. Zastosować trzeba odpowiednie kosmetyki. Jednym z nich może być Serum Antycellulitowe od Tołpy.

Czym jest cellulit?

Tak zwana skórka pomarańczowa, czyli cellulit, występuje u kobiet i młodych dziewcząt; bardzo rzadko pojawia się u mężczyzn. Uwidacznia się zwłaszcza w okresie dojrzewania i ciąży. Cellulit posiadają kobiety szczupłe i otyłe, te, które są mamami kilkorga dzieci i te, które pociech dopiero się spodziewają. Skórka pomarańczowa to nic innego jak niewłaściwie ułożona tkanka tłuszczowa. Wraz z pofałdowaną skórą mogą pojawiać się guzki; niektóre z nich mogą być bolesne. Cellulit najczęściej występuje na skórze ud, bioder, pośladków i ramion. Jego powstawanie wiąże się ze zmianami hormonalnymi; nie jest go więc łatwo usunąć. Można jednak zmniejszyć widoczność skórki pomarańczowej, stosując dietę, systematycznie ćwicząc, poddając się leczniczym masażom lub stosując kosmetyki.

Kosmetyki vs cellulit

Marka Tołpa przygotowała szeroką gamę produktów przeznaczonych do walki z cellulitem. Są to: koncentraty, serum, maseczki i peelingi. Produktem gorąco polecanym jest Globalne Serum Antycellulitowe. Serum zamknięte jest w butelce z pompką, dzięki czemu aplikacja jest prosta; pojemność opakowania to 250 ml. Kosmetyk przeznaczony jest do redukcji skórki pomarańczowej grubej i twardej, nagromadzonej w nietypowych miejscach. Według producenta zmniejsza cellulit o około trzy cm. Czy naprawdę? Skórka pomarańczowa to problem podskórny, uzależniony od poziomu hormonów. Poza tym lekarze wciąż nie wynaleźli terapii, która w 100% likwidowałaby cellulit. Niemniej serum od Tołpy posiada wiele składników, które będą pielęgnowały skórę i zapewnią jej ładny wygląd. Są wśród nich: borowina (składnik flagowy Tołpy), ekstrakty z żółtego maku, zielonych alg, pokrzywy i kawowca, a także pochodna mocznika i betaina. Kosmetyk stosuje się rano i/lub wieczorem. Okrężnymi ruchami serum wciera się w problematyczne partie ciała. Podstawowa kuracja powinna trwać do sześciu tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *