Najdziwniejsze kosmetyki i gadżety pielęgnacyjne z Azji

azjatyckie-gadzety-urodowe.jpg

Technologia, innowacja, zaawansowane formuły, wysoka skuteczność – tym przede wszystkim charakteryzują się azjatyckie kosmetyki. To jednak nie wszystko. Wśród azjatyckich innowacji znajdziemy także masę dziwnych i zaskakującym gadżetów, które w niczym nie przypominają produktów pielęgnacyjnych. Różowe, gumowe, przypominające zabawki o dziwnych kształtach. Nie wiem, jak ich używać i uznajemy za kiczowate. Jak jest naprawdę?

Azjatyckie kosmetyki i gadżety pielęgnacyjne wzbudzają kontrowersje. Zazwyczaj są mocno oryginalne i odbiegają kolorystycznie od europejskich standardów. Służą do wykonywania niecodziennych zabiegów, które na naszym rynku w ogóle nie są znane. Mają jednak wielu zwolenników, którzy polecają azjatyckie gadżety urodowe jako alternatywne (dla operacji plastycznych) rozwiązanie problemów z wyglądem.

FACE SLIMMER

Działanie różowego ustnika Face Slimmer ma rekompensować dziwny wygląd w trakcie korzystania z tego gadżetu. Joga twarzy jest bardzo popularna w Azji. Coraz chętniej korzystamy z niej także na Zachodzie. Face Slimmer to silikonowy ustnik, dzięki któremu możemy wzmocnić mięśnie wokół ust i zapobiec pojawianiu się zmarszczek. Wystarczy włożyć go do buzi na trzy minuty dziennie. Ćwiczenia polegają na wypowiadaniu samogłosek z założonym ustnikiem.

KLIPSY DO NOSA

Proste sposoby nawet na najtrudniejsze problemy to domena Japończyków. Klipsy do nosa mają zapewniać bezoperacyjne prostowanie i zmniejszanie nosa. Bezinwazyjne gadżety do upiększania nosa dostępne są w różnych wersjach, nawet jako klipsy wibrujące (np. Beauty Lift High Nose od Omni). Podobno skuteczność klipsów do prostowania nosa rekompensuje wygląd narzędzia tortur.

KOSMETYKI DO WYBIELANIA

Trzecie miejsce zajmuje nie gadżet, a azjatyckie kosmetyki pielęgnacyjne. Wrzucone do jednej kategorii, bo mają takie samo działanie. Lactacyd White Intimate to żel do higieny miejsc intymnych, którego zadaniem jest wybielanie skóry. Pinky Queen Top Pack to natomiast produkt do wyrównywania koloru sutków i piersi. Japończycy wierzą, że im jaśniejsza skóry, tym większe powodzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *