Paletka cieni Nude’tude od theBalm

Paletka cieni Nude'tudeMarka theBalm dopiero w minionym roku podbiła kosmetyczny rynek w Polsce. Jednym z ciekawszych i obowiązkowych produktów w kosmetyczce jest paletka cieni Nude’tude.

Paleta Nude’tude od theBalm

theBalm przygotowała dla nas dwie paletki cieni do powiek. Obydwie zawierają lusterko i pędzelek. Mieszczą po dwanaście takich samych cieni. Część z nich jest matowa, inne są połyskujące – wszystkie zostały dobrane tak, byś mogła stworzyć naturalny lub wyrazisty makijaż. W paletkach znajdują się biały, złoty i czarny cień, dwa odcienie różowego i szarego koloru oraz pięć odcieni brązowego. Cienie matowe to: Stubborn, Sassy, Sultry, Sexy, Sleek, Serious; cienie połyskujące zaś to: Sophisticated, Selfish, Stand-offish, Seductive, Silly, Snoby. Cienie do powiek theBalm są kosmetykami mineralnymi; zawierają między innymi mikę i kaolin. Mika nadaje kosmetykom lekkość i delikatny połysk; sprawia, że kosmetyki dobrze się rozprowadzają i aplikują. Kaolin posiada właściwości bakteriobójcze; pochłania nadmiar sebum, zapobiega zbrylaniu się cieni i osadzaniu ich resztek w zagłębieniu powieki.

Smoky eye z paletką Nude’tude

Makijaż smoky eye jest bardzo popularny. Pasuje na co dzień (do pracy lub na uczelnię) i na wieczór (przyjęcie, bal karnawałowy). Smoky eye polega na takim nakładaniu coraz to ciemniejszych cieni do powiek, by stworzyć iluzję głębi i optycznie powiększyć oczy. Zacznij od aplikacji cienia Sultry. Połóż go w załamaniu powieki i na górną część ruchomej powieki. Następnie zanurz pędzelek w wodzie. Cień Seductive będziemy nakładać na mokro. Pomaluj nim całą ruchomą powiekę. Suchym pędzelkiem rozetrzyj cień w załamaniu powieki, by połączyć go z kolorem Sultry. Ten sam cień połóż na całą dolną powiekę. W zewnętrznym kąciku oka i przy linii rzęs na górnej powiece nanieś cień Silly. Narysuj

kreskę czarną lub ciemnobrązową kredką i wytuszuj rzęsy. Twój smoky eye jest gotowy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *