Lifting rzęs bez wychodzenia z domu? Odbuduj swoje rzęsy z zestawem Nanolash Lift Kit!

lash lift zestaw

Nie da się ukryć, że piękne i długie rzęsy są najlepszą oprawą oka. Jednocześnie włoski z natury są dość słabe i pozbawione większej objętości. Właśnie dlatego warto zdecydować się na laminowanie rzęs w domu z zestawem Nanolash Lift Kit!

Laminowanie rzęs w domu – to się opłaca!

Odbudowa, regeneracja, wydłużenie i pogrubienie – właśnie takie są efekty liftingu rzęs, który może być przeprowadzony w salonie kosmetycznym. Okazuje się, że marka Nanolash dała paniom możliwość przeprowadzenia tego zabiegu w warunkach domowych. Co więcej, niesie on za sobą wiele korzyści. Do najważniejszych z nich można zaliczyć:

  • oszczędność czasu – laminowanie rzęs w domu zajmuje jedynie kilkanaście minut;
  • oszczędność pieniędzy – zestaw Nanolash Lift Kit pozwala na wykonanie aż 10 laminacji, więc kosztuje mniej, niż pojedynczy zabieg w salonie kosmetycznym;
  • spektakularne efekty – przeprowadzony lifting rzęs w domu z zestawem od Nanolash pozwoli na osiągnięcie podobnych efektów, co wykonany zabieg przez stylistkę.

Dodatkową zaletą jest także to, że efekty utrzymają się przez około 8 tygodni, w zależności od pierwotnego stanu rzęs. Panie mogą więc na ten okres całkowicie zapomnieć o zalotce i poświęceniu czasu na nakładanie kolejnych warstw tuszu. W prosty sposób odbudują swoje rzęsy i zadbają o ich fenomenalny wygląd.

lash lift zestaw

Z czego składa się zestaw Nanolash Lift Kit?

Lifting rzęs – zestaw od Nanolash zawiera w sobie trzy preparaty oznaczone numerami, warunkujące kolejność ich stosowania. Występują one w formie saszetek o pojemności 0,5 mililitra. W zestawie znajduje się po 10 saszetek każdego z preparatów. Oznacza to, że jeden zestaw pozwoli na wykonanie 10 zabiegów bez wychodzenia z domu.

W zestawie dodatkowo znajdują się silikonowe wałeczki – 3 pary w 3 rozmiarach oraz klej Lift Lash Glue, który służy do ich zamocowania. Oczywiście dostępne są także pozostałe akcesoria, które mają ułatwić wykonanie zabiegu.

Wiele kobiet, które zdążyły już przetestować Nanolash Lift Kit wyraża się o tym zestawie w samych superlatywach. Panie doceniają głównie:

  • prostotę aplikacji;
  • kompletność zestawu – niczego w nim nie brakuje;
  • prostą i czytelną instrukcję;
  • efektywne działanie, które widoczne jest już od pierwszego, wykonanego zabiegu.

Jednym słowem, laminacja rzęs w domu z zestawem Nanolash jest prosta, przyjemna i pozwala na osiągnięcie zadowalających rezultatów.

Jak można wykonać lifting rzęs w domu z zestawem Nanolash Lift Kit?

Domowa laminacja rzęs – brzmi niemożliwie? Jednak są to tylko pozory. Z zestawem Nanolash Lift Kit cały proces jest dziecinnie prosty. Dziewczyny muszą pamiętać o tym, by dokładnie oczyścić włoski. Nie mogą na nich znajdować się resztki tuszu, ani innych produktów do stylizacji. Następnie przy pomocy płatków należy oddzielić dolne włoski od górnych.

Na górnych powiekach umieszcza się silikonowe wałeczki w wybranym rozmiarze. Mocuje się je za pomocą dołączonego do zestawu kleju. Kolejno nakłada się każdy z preparatów w kolejności, w której są one oznaczone. Każdy z nich powinien być nałożony około 1 milimetr od linii rzęs i pozostawiony na włoskach przez około 7-10 minut.

Po wykonaniu zabiegu należy jedynie usunąć silikonowe wałeczki. Od tego momentu, każda z kobiet może zapomnieć o zalotce na całe 8 tygodni. Tak długo – zgodnie z deklaracją producenta – mają utrzymać się efekty domowej laminacji.

profesjonalny zestaw do laminacji rzęs

Czy warto samodzielnie laminować rzęsy?

Lifting rzęs to sposób nie tylko na poprawę ich wyglądu. Zestaw Nanolash Lift Kit zawiera w sobie produkty bazujące na naturalnych składnikach jak np. olej abisyński czy olej kokosowy. To z kolei pozwala na odbudowę struktury włosków. Będą one skutecznie zabezpieczone przed uszkodzeniami i dogłębnie nawilżone.

Warto samodzielnie się przekonać, jak wiele korzyści niesie za sobą laminowanie rzęs w domu z produktem od Nanolash. Może on całkowicie odmienić spojrzenie i korzystnie wpłynąć na wygląd rzęs.