Eye Alert – krem pod oczy od Kiehl’s

krem pod oczy od Kiehl'sKiehl’s to marka, która pojawiła się w Polsce w 2014 roku. Jednak zdążyła podbić już serca wielu kobiet. Kiehl’s to nie tylko kosmetyki dla pań. W swojej ofercie ma również produkty przeznaczone dla pielęgnacji skóry mężczyzn. Jednym z nich jest krem pod oczy Eye Alert.

Krem Eye Alert likwiduje cienie pod oczami i opuchnięcia. Ich powstawanie może wiązać się ze zmęczeniem, stresem i nieodpowiednim trybem życia. Worki po oczami mogą pojawiać się też wtedy, gdy niewłaściwie dbamy o skórę, stosując źle dobrane kosmetyki lub narażając te partie twarzy na długie działanie promieni słonecznych. Eye Alert od Kiehl’s przeciwdziała pojawianiu się opuchnięć i sińców pod oczami. Chroni, nawilża i regeneruje skórę wokół oczu oraz wygładza drobne zmarszczki. Posiada właściwości rozświetlające, napinające i pobudzające krążenie krwi.

Składniki Eye Alert od Kiehl’s

Wygładzenie, nawilżenie i zniwelowanie cieni i opuchnięć pod oczami możliwe jest dzięki składnikom kremu Eye Alert. Marka Kiehl’s zadbała o naturalne substancje. W kosmetyku znajduje się ekstrakt z ogórka. Jak wiemy, warzywo to używane było w celach pielęgnacyjnych już przez nasze babcie. Kładły sobie one plasterki ogórka na twarzy, by ją nawilżyć i odświeżyć. Takie samo działanie ogórek posiada również i w kremie Eye Alert. Podobne właściwości mają kiełki lucerny. Oprócz nawilżenia, dostarczają wielu witamin i mikroelementów. W kremie Kiehl’s jest również witamina E, zwana witaminą młodości. Jest ona szczególnie potrzebna osobom, na twarzach których pojawiły się pierwsze zmarszczki. Witamina E zatem ma za zadanie wygładzić je i opóźnić procesy starzenia się skóry wokół oczu (a przypomnijmy, że najwcześniej starzeją się właśnie te partie twarzy). Natomiast kofeina pobudza, redukuje obrzęk i zasinienia pod oczami.

Krem Eye Alert od Kiehl’s ma postać żelu. Odświeża i niweluje cienie pod oczami. Mimo dużej ilości składników pochodzenia naturalnego, jego właściwości odżywcze są znikome. Kosmetyk zamknięty jest w małej, niebieskiej tubce; mieści się w niej 15 ml produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *