Odżywka do rzęs Nanolash – sposób na naturalne rzęsy

nanolashMówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Można zobaczyć w nich to, co w człowieku jest najlepsze lub wręcz przeciwnie. Wystarczy jedno spojrzenie, by mieć pewność, że właśnie ta osoba zasługuje na naszą przyjaźń. A co twoje oczy mówią o tobie?

Rzęsy – naturalna oprawa oczu
Pomyśl, jak wyglądałaby „Dama z łasiczką”, gdyby nie miała złotej i solidnej ramy? Właśnie. Podobnie jest z oczami. Aby ładnie wyglądały, muszą mieć odpowiednią oprawę. A co jest naturalną oprawą dla oczu? Tak, rzęsy.

Spójrz teraz w lusterko i opisz swoją oprawę oczu. Jeżeli twoje rzęsy są krótkie, jasne i zniszczone, musisz koniecznie o nie zadbać. Wszak nie chcesz, by zwierciadło twojej duszy pozostawało bez godnej dla niego oprawy. Jak zadbać o rzęsy? I właściwie po co to robić?

Odpowiedź na to drugie pytanie jest bardzo prosta: bo dbać o rzęsy (zresztą nie tylko o nie) trzeba zawsze. Nie bez powodu Matka Natura obdarzyła kobiety długimi rzęsami. U płci pięknej są one znacznie dłuższe niż u mężczyzn; oczywiście w tej ostatniej grupie zdarzają się wyjątki. Jednak i u kobiet i u mężczyzn rzęsy posiadają podobne właściwości, ich wzrost lub ubytek spowodowany może być identycznymi przyczynami. Co to oznacza? Pielęgnacja rzęs będzie wyglądała identycznie. Rzecz jasna, że to kobiety bardziej dbają o ogólny wygląd, długość i kondycję rzęs. I tu dochodzimy do pytania postawionego już wcześniej.

Jak zadbać o rzęsy?
Rozwiązanie możemy zaczerpnąć ze szklanego ekranu. Magazyny, tv shows i kolorowe zdjęcia z gwiazdami, modelkami i celebrytkami. Która z nas nie chciałaby wyglądać tak jak one – uosobienie piękna, mistrzynie makijażu, podziwiane i znane? Właśnie nastała moda, aby – choć w małej mierze – naśladować styl gwiazd. A jak gwiazdy dbają o rzęsy? Niektóre z nich preferują wydłużanie lub zwiększanie objętości poprzez doklejanie sztucznych rzęs. Inne wolą stosować znacznie mniej skomplikowane metody. Mimo że są to banalne sposoby, przynoszą rewelacyjne efekty. O czym mowa?

Odżywka do rzęs – sposób na naturalne rzęsy
Odżywki do rzęs to kosmetyk specyficzny, bo działa wielowymiarowo. Po pierwsze stymuluje wzrost rzęs, aktywuje cebulki włosków do wydajniejszej pracy i usprawnia pracę mieszków włosowych. Po drugie wydłuża, pogrubia, zagęszcza i przyciemnia kolor rzęs. Po trzecie wzmacnia, odżywia i nawilża rzęsy. Lecz odżywki nie tylko pielęgnują nasze rzęsy. Dbają również o skórę powiek i aparat wzrokowy. Mają łagodną formułę, dzięki czemu nie powodują podrażnień i reakcji alergicznych.

Dlaczego jeszcze warto używać odżywek do rzęs?
Kosmetyki tego typu posiadają o wiele więcej zalet od tradycyjnych metod przedłużania i zagęszczania rzęs. Znacząca różnica pojawia się w sposobie aplikacji. Odżywki do rzęs można nakładać samodzielnie w domowym zaciszu, podczas gdy przedłużanie rzęs 1:1 wymaga kilkugodzinnych wizyt w salonie kosmetycznym. Aplikatorem w odżywkach do rzęs jest mały pędzelek. To nim malujemy kreskę przy linii rzęs na górnej i dolnej powiece; wcześniej należy dokładnie oczyścić skórę powiek z resztek makijażu – tylko poprzez czystą i suchą skórę kosmetyk może wniknąć do głębszych warstw naskórka i do cebulek rzęs, dostarczając im składników odżywczych.

Skoro o składnikach mowa, to co zawierają odżywki do rzęs? Ich skład opiera się na bazie substancji roślinnych i innych składników naturalnych. W odżywkach znajdziemy także aktywne substancje, które powodują wzrost i wzmocnienie rzęs oraz chronią skórę wokół oczu przed uczuleniem.

A jak wygląda kuracja odżywką do rzęs? Aplikację należy przeprowadzać każdego wieczora. Pierwsze efekty pojawiają się po kilku tygodniach stosowania, a na całkowity rezultat kuracji należy trzeba poczekać trochę dłużej.

Czy istnieje odżywka do rzęs, która efektywnie działa, jej aplikacja jest bardzo prosta, a składniki naturalne?

Nanolash – odżywka do rzęs
Nanolash jest odżywką do rzęs, która spełnia wyżej wymienione warunki i działa w opisany wcześniej sposób. Zawiera aktywne składniki naturalne, które pobudzają pracę mieszków włosowych i powodują wzrost rzęs na długość i grubość. Dodatkowo przyciemniają, wzmacniają i odżywiają rzęsy oraz chronią oczy i skórę wokół nich przed podrażnieniami. Początkowy etap kuracji wynosi około dwa lub trzy tygodnie, zaś po upływie dwóch lub trzech miesięcy widoczne są końcowe efekty. Po tym czasie odżywkę do rzęs można stosować kilka razy w tygodniu. Aplikacja Nanolash jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy pędzelkiem zrobić kreskę na linii rzęs górnej i dolnej powieki, a odżywka wchłonie się natychmiast.

Tak niewiele potrzeba, by twoje oczy zyskały nową i piękną oprawę.

Dodaj komentarz