Co na piękne i gęste brwi? Tylko odżywka Nanobrow

Piękno nie bierze się znikąd. Jeśli marzą ci się gęste brwi, które nie będą wymagały korekty makijażem, zadbaj o ich zdrowie. Odżywka do brwi Nanobrow zagęszcza i przyciemnia brwi dzięki temu, że odżywia je, regeneruje i wzmacnia od środka.

To właśnie brwi nadają charakter całej twarzy. Są ramą – nic dziwnego, że chcemy je podkreślać. Ciemne, gęste i wyraziste brwi to nie nowa moda. Królowały już wieki temu, choć na przestrzeni lat przechodziły szereg spektakularnych metamorfoz. Jak zmieniał się wygląd brwi przez ostatnie dekady?

Moda na piękne brwi. Jak wyglądały dawniej?

W latach 20. XX wieku królowały ekstremalnie cienkie i skrupulatnie regulowane brwi, które miały nadawać twarzy melancholijny wygląd. Dopiero 20 lat później powrócono do naturalnych, jaśniejszych i delikatniejszych brwi inspirowanych wyglądem księżnej Monako, Grace Kelly. Charakterystyczny, zaostrzony łuk to moda lat 50. XX wieku – w ten sposób swoje brwi podkreślała Marilyn Monroe. Kolejne lata przynosiły na przemian całkowicie golone i dorysowywane, gęste i krzaczaste albo cienkie i ciemne brwi.

Jak wygląda to dzisiaj? Uwielbiamy inspirować się modą sprzed lat, dlatego stawiamy na naturalne, nie za ciemnie brwi. Jednocześnie chcemy, żeby miały perfekcyjnie zarysowany łuk i ujarzmiamy je na wiele sposobów. Jednym z nich jest pielęgnacja.

Dlaczego warto stosować odżywki do brwi?

Regularne aplikowanie odżywki do brwi pozwala trzymać je w ryzach. Łatwiej regulować i modelować włoski, które są zdrowe, mocne, elastyczne, gęste i długie. Dobrze skomponowana odżywka do brwi – taka jak Nanobrow – może diametralnie odmienić ich wygląd. Na lepsze! Już w kilka tygodni.

Właściwości i działanie Nanobrow

Regularne stosowanie odżywki do brwi Nanobrow to najlepszy sposób na ich upiększenie. Jak to działa? Składniki odżywcze znajdujące się w produkcie wnikają przez skórę wprost do maleńkich cebulek brwi, aby z każdą kolejną aplikacją wzmacniać je i pobudzać do szybszego wzrostu. Pozytywne i wyraziste efekty działania Nanobrow można zauważyć już po pierwszych 2-3 tygodniach.

Jakie efekty daje Nanobrow?

  • Wzmacnia brwi i hamuje ich wypadanie.
  • Przyspiesza wzrost nowych włosków.
  • Pogrubia od nasady i uelastycznia.
  • Przyciemnia mało wyraziste brwi.
  • Zagęszcza, sprawiając, że brwi jest więcej.
  • Poprawia kształt łuku brwiowego.
  • Ułatwia modelowanie brwi i malowanie.

Odżywka do brwi Nanobrow – skład

W tej ultralekkej i świetnie wchłaniającej się formule łączą się perfekcyjnie skomponowane składniki odżywcze – wyciągi roślinne (z tarczycy bajkalskiej, żeń-szenia, pszenicy i soi), a także dodatkowe substancje pielęgnujące i wspierające odbudowę cienkich i zniszczonych brwi (arginina, panthenol, substancje stymulujące wzrost rzęs). Jeśli chodzi o kompozycję składników, odżywka do brwi Nanobrow nie ma sobie równych. To harmonijne połączenie natury ze specjalistycznymi formułami wprost z najnowocześniejszych laboratoriów kosmetycznych.

Dwa kroki do pięknych brwi

Wielu kobietom wydaje się, że jedyny sposób na piękne brwi to makijaż permanentny. Tak naprawdę nie potrzebujemy pomocy linergistki, jeśli nasze brwi są zdrowe, mocne i piękne. Odżywianie to pierwszy krok do tego, aby podkreślić swoje brwi. Drugim jest ich odpowiednie wyregulowanie za pomocą pęsety albo wosku. Ta droga do pięknych brwi jest prosta, zwłaszcza że sposób użycia Nanobrow nie powinien nikomu nastręczać problemów.

Jak używać Nanobrow?

  1. Demakijaż. Resztki makijażu, kurz, sebum i innego rodzaju zanieczyszczenia mogą blokować wchłanianie składników pielęgnujących. Właśnie dlatego przed nałożeniem Nanobrow należy dokładnie oczyścić i osuszyć skórę.
  2. Aplikacja. Odżywkę do brwi Nanobrow można nałożyć naprawdę sprawnie, głównie dzięki odpowiednio wyprofilowanemu, miękkiemu aplikatorowi. Dwa proste ruchy i płynne serum ląduje na łuku brwiowych, wchłania się i… zaczyna działać!

Produkt idealny dla… Ciebie!

Jeśli masz cienkie, przerzedzone, rozjaśnione i osłabione brwi, które wypadają w nadmiarze i kruszą się, czas na zmiany. Odżywka do brwi Nanobrow sprawdzi się w przypadku zniszczonych nieumiejętnym wyrywaniem, osłabionych przez słońce lub przerzedzonych z innego powodu brwi. Zregeneruje, wzmocni i odbuduje zawsze wtedy, kiedy łuk brwiowy nie jest pełny i nie wygląda tak, jak powinien.

To najlepsza odżywka do brwi, jaką możesz mieć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *